رئیس کارگروه تنظیم بازار کالاهای کشاورزی منصوب شد

رئیس کارگروه تنظیم بازار کالاهای کشاورزی منصوب شد

در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، «محسن کاظمینی»، به عنوان رئیس کارگروه تنظیم بازار کالاهای کشاورزی با حفظ سمت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تامین‌کنندگان غلات ایران، در حکمی از سوی سیدجواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی، «محسن کاظمینی»، به عنوان رئیس کارگروه تنظیم بازار کالاهای کشاورزی با حفظ سمت منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است‎؛ با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به منظور اداره کارگروه تنظیم بازار و برقراری هماهنگی‌های لازم و مؤثر برای اجرای تصمیمات کارگروه و سایر امور محوله، با حفظ سمت به موجب این حکم به عنوان رئیس کارگروه تنظیم بازار کالاهای کشاورزی منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری و تعامل با معاونین، مدیران، رؤسای سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها‏، گام‌های مؤثری برای تحقق اهداف دولت سیزدهم و برنامه‌های وزارت در خصوص تنظیم بازار کالاهای کشاورزی بردارید.

همچنین ساداتی‌نژاد در حکمی جداگانه، عباس عسگرزاده را به عنوان دبیر کارگروه تنظیم بازار کالاهای کشاورزی با حفظ سمت منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است؛ انتظار می‌رود با همکاری و تعامل با رئیس کارگروه و تنظیم بازار کالاهای کشاورزی، معاونین، مدیران، رؤسای سازمان‌ها و مؤسسات و شرکت‌ها گام مؤثری بردارید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *